Awesome Image

HURDA ALIM & SATIM


Hurda Geri Kazanım

Hurda geri kazanım programı veya hurdacılık sektörü, genel olarak malzemenin ayrılmasını (gerek kaynağında, gerekse toplam atık içinden), malzemelerin işlemden geçirilmesini, geri kazanılan maddelerin pazarlanmasını, satışını ve bu malzemelerin yeniden ikincil malzemelerden yapılan ürünler haline dönüştürülmesini kapsamaktadır.

PLASTİK;

Plastik - Naylon Alımı

Plastik ve Naylon hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Değerini adresinizde peşin olarak ödüyoruz. Hurdalarınızı satmak istiyorsanız profesyonel ekibimiz ve 35 yıllık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz. Hurdalarınızı değerinde satmak istiyorsanız bizden teklif alınız.

KARTON;

Kağıt - Karton Alımı

Kağıt ve karton atıklarınızı ORGANİZE GERİ DÖNÜŞÜM olarak adresinizden alıyoruz. Tonajlı olmayan alımları tesisimizde kabul ediyoruz. Hurdanızı kağıt veya kartonlarınızı satmak istiyorsanız size özel çözümlerimiz bulunmaktadır. Bizimle irtibata geçerek sizin için oluşturacağımız çözümlerden faydalanabilirsiniz.

METAL;

METAL hurdaları firmamız tarafından değerinden alınır. METAL hurda sektöründe uzun yıllardan beri süregelen tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Geri dönüşüm sektöründe hurda alımlarınızda düşük, hurda satımlarınızda yüksek fiyat garantisi ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaktayız. Firmamız tarafından haksız bir değerleme yapılmamakta, geri dönüşümleri yapılan METALLAR ihtiyaç duyan firma ve şahıslara firmamız vasıtası ile sunulmaktadır.

METAL HURDA ALIM/ SATIM ÇEŞİTLERİ

Alüminyum Hurdası
Bakır Hurdası
Çinko Hurdası
Demir Hurdası
Krom Hurdası
Kurşun Hurdası
Makine Hurdası
Paslanmaz Hurdalar
Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.