Awesome Image

HAKKIMIZDA


1988'den beri 32 yıllık deneyimimiz ile KOCAELİ'de hurdacılığı çevreye ve doğaya saygı çerçevesinde, bilinçli ve işinde uzman personelimizle bilinçli bir şekilde hak hukuk şartlarına uyarak sürdürüyoruz. Sahip olduğumuz tüm araç gereç ve ekipman yardımıyla söz verdiğimiz gibi zamanında teslim ve iş bitirme garantisi veriyoruz.

Her türlü yeniliğe açık ve teknolojiyi yakından takip eden bir biçimde faaliyet gösteriyoruz. Aldığımız ürünlerin %100'lük kısmını geri dönüşüme dahil ederek ekonomiye faydalı hale getiriyoruz. Müşterilerimiz her zaman bizim en önemli referansımızdır. Bizim için para araç ,güvenilir olmaksa amaçtır bu amacımızı da çevremizde başarılı bir şekilde elde ettiğimize inanıyoruz.

Elinizde bulunan bütün metal hurdaları, elektronik hurdaları, kağıt hurdaları ve diğer atık durumdaki hurda ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bugün en modern ekipmanlara ve uzman bir kadroya sahibiz. Tüm kamyonlarımız ve çeşitli büyüklükteki konteynerlerimiz, balya makinesi ve diğer ağır ekipmanlarımız ile birlikte, hurda,ürün imha alımında sizlere 24 saat hizmet vermeye hazırız. Hurda metallerinize ve atık ürün için cazip ve rekabetçi fiyat teklifi almak için konusunda uzman deneyimli bir personelimizle iletişime geçebilirsiniz.

Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.